Увійти    Реєстрація
Авторизація
» Диплом "Українські Карпати"
Навігація
Новини партнерів

EN100LT - 100 лет Харьковскому ТЮЗу

ДИПЛОМ "100 лет Харьковскому театру для детей и юношества" Диплом выдается за связи с юбилейной станцией EN100LT и радиолюбителями Харьковской и Львовской областей .Для получения диплома необходимо ...

В ефірі EM7U з UWFF-581

З 11 по 21 червня 2020 року Сергій UR7UT буде працювати в 11-их днях активності World Castles Weekend (WCW-2020) позивним EM7U - 11-15.06.2020 WCA & UCFA pedition to Bukrinskiy platsdarm. WCA: ...

В ефірі EM5C з UR-00329

  11-13 червня 2020 року в рамках дипломної програми WCA запланована експедиція радіоаматорів м.Умань в Василіанський монастир. З території монастиря працюватиме колективна радіостанція зі ...

ЛОЗОВА-150

Дні активності з нагоди 150-річчя заснування м. Лозова Харківської обл. Місто Лозова було засноване в 1869 році як пристанційне селище у зв'язку з будівництвом Курсько-Харківсько-Азовської залізниці. ...

UR7GO нуждается в помощи

Всем GE! Наш активный контестмен и постоянный участник в Команде EM5HQ Александр UR7GO нуждается в нашей поддержке и помощи. В 2013 году ему пришлось перенести две серьезные онко операции. Тогда его ...

За Вас, за нас, и за МАРРАД

  Согласно плана мероприятий радиоклуба «МАРРАД» г.Мариуполь, 10 -11 сентября 2019 года, на берегу Азовского моря, на базе отдыха «Романтик» в п. Мелекино будет проходить двенадцатый фестиваль ...

EM7EFF/p с UTFF-706 «Арабатская стрелка»

22-31 августа Анатолий UR7EY был активен с референции UTFF-706 «Арабатская стрелка». URDA: HE-10, LOC: KN75KW Работа велась позывным EM7EFF/p в «отпускном стиле». Трансивер: TS-590SG. Антенны: ...

Кубок комітету УКХ ЛРУ

  Уважаемые УКВ-контестмены!   Напоминаем, что 7-8 сентября 2019г. и 5-6 октября 2019г. традиционно проводятся соответственно  Первый (144) и Второй (432 и выше) туры Кубка. Положение см. по ...

Нові референції UFF

Додано нові референції: UXFF-468 Дендропарк "Асканія-Нова" (в межах Національного біосферного заповідника "Асканія-Нова") UUFF-067 Національний історико-культурний заповідник "Гетьманська столиця" ...

"Гетьманська столиця" UUFF-067 (NEWONE)!

З 6 по 8 вересня експедиція у складі UT8RN, UR5ROY, UZ0RZ, UX1RX, UT3RN, та UT2RF буде працювати спеціальним позивним EN5RGS на всіх діапазонах та всіма видами модуляції з Національного ...
Популярні новини
Теги
QRZ.pp.ua
Диплом "Українські Карпати"
ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Дипломна програма «Українські Карпати» (англ. - Ukrainian Carpathian) заснована та погоджена українською громадською організацією «Громадським комітетом по захисту навколишнього середовища, екології та використанню природних ресурсів» з метою популяризації унікальної природи Карпатських гір, розташованих на території України (Українських Карпат), а також популяризації роботи в радіоаматорському ефірі в рамках національної програми «Українська Флора Фауна» (UFF).

Програма складається з п'яти дипломів «Українські Карпати» - A, B, C, D класу та Honor Roll. Початковим є диплом класу A, найвищим - диплом Honor Roll. Програма не має кінцевого строку виконання.

Претендувати на отримання цих дипломів можуть ліцензовані радіоаматори всього світу, а також спостерігачі (SWL), які виконали умови дипломної програми.

В окремих випадках громадяни або організації, які проявили себе у еколого-просвітницькій та природохоронних проектах, надали допомогу в організації та проведені радіоекспедицій, за вагомий вклад та допомогу в охороні навколишнього середовища, можуть нагороджуватися дипломом класу А. Рішення про вручення таких дипломів приймається Радою UFF.

УМОВИ ДИПЛОМНОЇ ПРОГРАМИ

Дипломи «Українські Карпати» відповідного класу видаються радіоаматорам за проведення QSO з аматорськими радіостанціями, які постійно або тимчасово працюють з адміністративних районів України, на території яких розташовані Карпатські гори, а також за проведення радіоекспедицій в зазначені райони (список районів дивитися нижче).

Залежно від напрямку роботи в ефірі, в рамках цієї дипломної програми, претенденти на отримання диплома поділяються на «Мисливців» (Hunters) та «Активаторів» (Activators).

Для ідентифікації адміністративних районів використовуються їх умовні позначення, прийняті в дипломній програмі URDA.

Для «Мисливців»:
Для отримання диплому А класу претенденту необхідно провести 5 QSO з різними адміністративними районами "Українських Карпат".

Для отримання диплому B класу претенденту необхідно провести 10 QSO з різними адміністративними районами "Українських Карпат".

Для отримання диплому С класу претенденту необхідно провести 15 QSO з різними адміністративними районами "Українських Карпат".

Для отримання диплому D класу претенденту необхідно провести 20 QSO з різними адміністративними районами "Українських Карпат".

Для отримання диплому Honor Roll претенденту необхідно провести 27 QSO з усіма адміністративними районами "Українських Карпат".


Для виконання дипломів зараховуються QSO, проведені на будь-яких аматорських діапазонах, будь-яким видом випромінювання, починаючи з 1 січня 2011 року. Для заліку адміністративного району достатньо провести одне QSO з будь-якою аматорською радіостанцією (позивним, оператором), що постійно або тимчасово працює з певної території.

Повторні QSO з території одного адміністративного району будь-яким позивним не зараховуються. Один адміністративний район может бути заявлено лише один раз для кожного класу.

Виняток становлять радіостанції, що працюють одним і тим же позивним, але з польових або мобільних умов (/P, /M, /A) і з території різних адміністративних районів - радіоекспедиції, польові виїзди тощо. В цьому випадку зараховується кожне QSO, проведене з території нового району.

Зв'язки, проведені через мережу «Ехолінк» і аналогічні мережі до заліку не приймаються.

Спостерігачам (SWL) диплом видається на аналогічних умовах.

Для «Активаторів»
Для отримання диплому А класу претенденту необхідно провести радіоекспедицію на територію 1 адміністративного району "Українських Карпат".
Для отримання диплому B класу претенденту необхідно провести радіоекспедиції на території 3 адміністративних районів "Українських Карпат".
Для отримання диплому С класу претенденту необхідно провести радіоекспедиції на території 6 адміністративних районів "Українських Карпат".
Для отримання диплому D класу претенденту необхідно провести радіоекспедиції на території 10 адміністративних районів "Українських Карпат".
Для отримання диплому Honor Roll претенденту необхідно провести радіоекспедиції на території 15 адміністративних районів.

Для визнання проведеної радіоекспедиції такий, що підлягає заліку на отримання претендентом диплома, необхідно:

- попередньо розмістити анонс радіоекспедиції на сайті UFF (http://uff.pp.ua) самостійно або шляхом надсилання листа за адресою report @uff.pp.ua, вказавши позивний радіоекспедиції, її склад, терміни проведення, вид модуляції і діапазони роботи, а також адміністративні райони, які планується активувати. Одночасно з розміщення анонсу на сайті UFF, допускається публікація аналогічного анонса в інших інформаційних джерелах.
- робота радіостанції повинна здійснюватися поза місцем її постійної дислокації - з польових (мобільних) умов, або з альтернативного QTH (дача, база відпочинку тощо). При цьому умови роботи радіостанції обов’язково повинні бути відображені в позивнім сигналі радіоекспедиції (/Р, /А, /М).
- мінімальна кількість QSO, проведених в рамках активації адміністративного району на КВ-діапазонах, має бути 100 і більше. Для станцій, що використовують QRP потужність (не більше 10 Вт. у SSB та 5 Вт у CW), мінімальна кількість проведених QSO має бути 25. При роботі на УКХ-діапазонах мінімальна кількість проведених QSO має бути не менше 10. У разі, якщо в рамках однієї радіоекспедиції претенденту не вдалося набрати необхідної кількості зв'язків для визнання адміністративного району активованим, він може підсумовувати їх з іншими QSO, проведеними з того ж району в рамках своїх наступних радіоекспедицій.
- при роботі в ефірі оператор радіостанції повинен повідомляти своїм кореспондентам назву активуемого адміністративного району або його умовний номер по дипломній програмі URDA.
- після закінчення радіоекспедиції, надати адміністрації сайту на адресу report @uff.pp.ua електронний журнал QSO для заліку, розмістити короткий або розгорнутий звіт про проведену роботу на сайті UFF. Допускається розміщення звіту на інших інформаційних ресурсах з обов'язковим наданням посилання на нього на адресу сайту UFF.

В рамках проведення радіоекспедицій (активацій) допускається одночасна робота і на інші дипломні програми (дипломи) UFF. Рекомендується повідомляти кореспондентам, на які саме дипломи та дипломні програми UFF зараховуються проведені QSO, а також коротко інформувати про їхні умови.
У залік йдуть радіоекспедиції, які проведені після 1 січня 2011 року, в разі, якщо претендент представить інформацію про такі радіоекспедицій шляхом надання посилань на звіти, опубліковані в мережі Інтернет.

ПОРЯДОК ПОДАННЯ ЗАЯВОК

Дипломи «Українські Карпати» є безкоштовними і видаються в електронному вигляді, доступному для самостійної роздруківки претендентом. Можлива видача диплома в паперовому вигляді за умови оплати його виготовлення і компенсації поштових витрат. Умови видачі паперового диплому і його вартість обговорюються з дипломним менеджером окремо.

Заявки на диплом необхідно надсилати на електронну адресу uc @uff.pp.ua. Обов'язково необхідно вказати Ваше прізвище, ім'я та позивний.

Для «Мисливців»
Заявка оформляється у вигляді виписки з апаратного журналу в форматі txt або doc та прикріплюється до листа у вигляді файлу. У заявці необхідно вказати на який клас диплому претендує заявник, свій позивний, позивні кореспондентів (з зазначенням /Р, /М, /А, якщо такі є), відомості про проведені QSO (дата, час, діапазон і вид модуляції), а також область, назва або умовний номер адміністративного району за списком програми URDA, з якого працювала радіостанція. Також слід вказати електронну адресу, на який необхідно буде вислати диплом.

Для «Активаторів»
Заявка оформляється в форматі txt або doc та прикріплюється до листа у вигляді файлу. У заявці необхідно вказати на який клас диплому претендує заявник, свій позивний, відомості про проведену радіоекспедиції (із зазначенням посилання на опублікований анонс і звіт), електронний журнал із зазначенням кількісті проведених QSO, значення вихідної потужності передавача, робочі діапазони (КВ або УКХ) а також назва або умовний номер активованих адміністративних районів за списком програми URDA. Також слід вказати електронну адресу, на який необхідно буде вислати диплом.
Дипломний менеджер залишає за собою право перевірити інформацію, зазначену в заявці.

СПИСОК АДМІНІСТРАТИВНИХ РАЙОНІВ, ЩО ЗАРАХОВУЮТЬСЯ
НА ДИПЛОМИ «УКРАЇНСЬКІ КАРПАТИ»