» Дипломні програми UFF

 
 
 
QRZ.pp.ua

UFF-радіоаматорська дипломна програма "Українська Флора Фауна"

Дипломні програми UFF

Згідно Української Національної програми "Українська Флора Фауна" UFF, засновниками диплому Green Ukraine є "Громадський комітет по захисту навколишнього середовища,екології та використанню природних ресурсів" та Радіоклуб "Дельта".

Диплом Green Ukraine має два типи: початковий та професійний.
Початковий тип складається з І, ІІ та ІІІ класів.

3 клас - за 5 спрацьованих екологічних радіоекспедицій згідно списку по програмі "Українська Флора Фауна" UFF з території України.


2 клас - за 10 спрацьованих екологічних радіоекспедицій згідно списку по програмі "Українська Флора Фауна" UFF з території України.


1 клас - за 15 спрацьованих екологічних радіоекспедицій згідно списку по програмі "Українська Флора Фауна" UFF з території України.

Починаючи з 21 листопада 2014 року вводиться новий тип - професійний
Для отримання дипломів цього типу, необхідно провести радіозв'язки з 30, 50 або 100 експедиціями за дипломною программою "Українська Флора Фауна" UFF.

Pадіозв"язки зараховуються з 09.04.2006 р. (дата заснування української національної програми "Українська Флора Фауна" UFF).


Всі дипломи у електронному вигляді надсилаються БЕЗКОШТОВНО!


Для отримання електронного диплому Green Ukraine звіт-заявку в довільній формі з даними про проведені радіозв"язки надсилати на електронну адресу:
Якщо достатня кількість QSO для диплому є в Online LOG, надсилати витяг з апаратного журналу не потрібно.
Не забувайте вказувати Ваше і'мя та позивний.

Видані дипломи "Green Ukraine" початкового типу.


Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl та Enter. Дякуємо за допомогу.