» » Лісова варта

 
 
 
QRZ.pp.ua

Лісова варта

Автор: UT1PG опубліковано: 14-07-2016, 17:02, переглядів: 919

0
Мета та цілі проекту
Підвищення ефективності управління в секторі лісового господарства та правоохоронних органів. Розробити систему громадського контролю за суттєвими лісопорушеннями (Лісова варта) та навчити громадських активістів визначати незаконні рубки.

Цілі проекту

- Створити систему громадського моніторингу за веденням лісового господарства в Україні.
- Зміцнити потенціал активістів і місцевих громад для моніторингу змін у лісах і суттєвих лісопорушень.
- Забезпечити доступ громадськості до інформаційних баз даних про порушення у сфері лісового господарства та інших аспектів питань лісового господарства.
- Каталізувати грамотне висвітлення в ЗМІ питання незаконних рубок та інших видів лісових злочинів чи найкращих прикладів ведення лісового господарства.

Активізація суспільства, підписання Угоди про асоціацію з ЄС та інші недавні події відкрили в Україні нові і значні можливості для проведення реформ. Останні дуже потрібні, зокрема, у лісовому секторі, тому що незаконна вирубка лісу залишається серйозною проблемою і загрозою для цілісності лісів країни. Разом із тим не всі знають, що не кожна рубка в лісі є незаконною.

Щоб вирішити ці проблеми, WWF в Україні разом з партнерами розпочинає вже давно назрілий проект «Лісова Варта».

Для ефективної боротьби із незаконними рубками крім законодавчих змін та широкого інформування потрібна активна участь громадськості для контролю за незаконними рубками на місцях.

Ми запрошуємо всіх небайдужих взяти участь у проекті та встановити громадський контроль у наших лісах! Фахівці лісового господарства, екологи, туристи, громадські активісти, просто борці за справедливість – всі, хто хоче доєднатися до виявлення порушень під час вирубування лісу чи на інших етапах, заповніть, будь ласка, анкету учасника проекту

Протягом серпня 2016 року ми шукатимемо та відбиратимемо волонтерів для участі у проекті. Починаючи з вересня пройдуть тренінги та польові виїзди в ліси. Пілотний проект розпочинається на територіях лісів Київської (ліси понад річкою Тетерів) та Львівської областей (крім міських парків). Можливі виїзди на інші території.

Будуємо країну в якій хочеться жити! Жити в гармонії з природою!
http://wwf.panda.org/


Категорія: Інформація

  • 0

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як гість.
Рекомендуємо Вам зареєструватись або увійти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.


Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl та Enter. Дякуємо за допомогу.