» Члени клубу

 
 
 
QRZ.pp.ua

Члени клубу

Для того, щоб стати членом клубу, Вам достатньо написати повідомлення адміністратору з вказанням позивного, ПІБ, которткої інформації про себе, дату народження та e-mail. Після цього Вам буде присвоєно особистий членський номер.

На даний момент членами клубу є:

1 UT1KY м. Рівне Тарасович Павло
2 UR7UT м.Обухів Київської обл.,Береснєв Сергій
3 UZ1RR м. Чернігів,Степаненко Володимир
4 UT5KDS м. Рівне,Тарасович Владислава
5 UR5KED м. Рівне,Тарасов Микола
6 UR5KEN м.Радивилів, Рівненська обл.,Вальчук Володимир
7 UR5MKV м.Луганськ, Надоєнко Олександр
8 UR6QR м.Михайлівка, Запорізька обл.,Цимбал Віктор
9 UR5KDX м.Рівне, Пилипович Тарас
10 UR5WD м.Броди, Львівська обл., Доскоч Іван
11 US7KC м.Вараш, Рівненська обл., Драгунов Олександр
12 UT5KX м.Сарни, Рівненська обл., Свирид Олексій
13 UR9MC м.Алчевськ, Луганська обл., Кудімов Олексій
14 UR4MKY м.Алчевськ, Луганська обл., Кудімов Тарас
15 UT7RA м. Козелець Чернігівської обл., Доломанський Микола
16 US1REO м. Ніжин Чернігівської обл., Грицай Петро
17 US7KA м. Здолбунів, Рівненська обл., Занюк Іван
18 UT7UA ex: VP8CTR,4K2OT,EM1KA, м. Київ, Братчик Роман
19 UT8NV м.Вінниця, Марценюк Валерій
20 UT4PA м.Берестечко, Волинська обл., Середюк Георгій
21 UY3WX м.Львів, Терлецький Роман
22 UR5BHM м.Почаїв, Тернопiльська обл
23 UT5KL м.Рівне, Сенюк Леонід
24 UR4UC Валерій Башинський, м.Макарів, Київська обл.
25 UT4CF смт. Лисянка Черкаська область, Любчич Федір
26 UT5KP м.Рівне, Янович Павло
27 US5WDJ м. Борислав Львівської обл., Дубчак Юрій
28 UT1IC м.Донецьк ,Яковенко Юрій
29 UR5KGG ex: 4K1A, R1ANF, EM1KGG – м.Рівне ,Міхо Олександр
30 UX2KA м.Рівне, Прокопчук Сергій
31 UR5KCE м.Рівне, Шиповалов Ігор
32 UR7QM м. Мелітополь, Сміян Валерій
33 UX0UN м. Київ, Сергієнко Микола
34 UT5LU м. Харків, Гутнік Ігор
35 US5WCP м.Львів,Серебряков Віктор
36 UR5EDX м.Дніпро, Грачов Сергій
37 UR2LM м.Харків, Степанець Леонід
38 UR3UX Київська обл., Орлов Володимир
39 UT1AN Сумська обл., м.Охтирка, Ворона Олександр
40 US5VE Анатолій Ананьєв, Кіровоградська область
41 US5VE -XYL Надія Ананьєва, (XYL US5VE), Кіровоградська область
42 UR0GK Тодорико Михаил Максимович, Нова Каховка
43 UR5EPG Андрей Фёдорович Ромасенко, м.Дніпро
44 UT7EY Игорь Викторович Фомичёв, м.Дніпро
45 UX5UO Генадій Треус м. Київ
46 UR5EQC Віктор Кушпит м. Дніпро
47 UU5AI Середа Валерій Григорович м.Саки
48 UT5UDX Сергій Ребров, Київ (Honor Roll)
49 US3IZ Бондаренко Сергій, м. Горлівка
50 UR7UC Кириленко Сергій, Біла Церква, Київська обл.
51 UU7JK Кузін Володимир Федорович, м. Саки, Крим
52 UU4JBX Петрівний Андрій Володимирович, м. Саки, Крим
53 UU5JRF Ряжин Валерій Андрійович, смт. Скворцово, Крим
54 UT7GZ Бала Олександр, м. Херсон
55 UT3GF ex. US1GBH Положай Владислав, м.Херсон
56 UR3PHG Грицюк Наталія, м.Ковель, Волинська область
57 UV5EVZ Гарнаєв Євген, м.Дніпро
58 US1GCU Харченко Леонід, м.Херсон
59 UR5GAU Артюхов Валентин, м.Херсон
60 UT5UO Маліновський Юрій, м.Київ
61 US0HZ Єрмачков В'ячеслав, м.Полтава
62 UT4WA Кіщук Ігор, м.Львів
63 UX2IF Колос Сергій, м.Донецьк
64 UT4UUU Надія, м.Київ
65 UT8UF Красун Віталій, м.Київ
66 UR6GWZ Радіоклуб "Супутник", м.Херсон
67 UR6GYP клубна станція, м.Каховка
68 UR7GO Олександр Нудель, м.Херсон
69 UT4PR Пашкевич Микола, м.Ковель
70 UR4WG Адамовський Ігор, м.Львів
71 UT5UT Гострий Микола, м.Київ
72 SP3GVX Марек Крашула, м. Слюбіце, Польша
73 UR7FM Геннадій Ковальов, м. Чорноморськ
74 UT2GWW SUDXF (південно-українська DX фундація)
75 UV5ETN Різник П.В., м.Дніпро
76 UR5SB Сметаняк Ігор, с.Гошів, Івано-Франківська обл.
77 UR3VIJ Тихоній Павло, м.Бобринець, Кіровоградська обл.
78 US0YW Валерій Чалий, м.Чернівці
79 US5QLJ Ковальчук Володимир, м. Запоріжжя
80 UT7AT ex:UR3AAC Захарко Дмитро, м.Суми
81 UT7AXA UR-QRP club, м.Суми
82 UR5AU Павленко Сергій, м.Суми
83 UT1PG Кисельов Володимир, м. Ковель
84 UR5NBC Володимир Бєлов, м.Вінниця
85 UT2AB В'юненко Олександр, м.Суми
86 UR5AVL Гончаренко Віталій, м.Суми
87 UR5BIG Кришевський Володимир, м.Теребовля, Тернопільська обл.
88 UT7AW Петренко Вікторія, м.Суми
89 US-P-39 Кисельов Микола, м.Ковель
90 UR7AV ex. UR3AFS Губанов Михайло, м.Суми
91 UV5QR Дрожанов Олег, м.Мелітополь
92 UR3LCM Ігор Сокорчук, м.Харків
93 UT0EU Віктор Мєдвєдєв, м.Кривий Ріг
94 UR9MB Кукота Сергій, м.Щастя
95 UR3QXXрадіоклуб "Сармат", м.Токмак
96 UV5EUK Бондаревський Роман, м. Дніпро
97 SP5C Jerzy Nieliwodzki, Poland, Kobylka
98 SN0WFF Jerzy Nieliwodzki, Poland, Kobylka
99 SP5X Andrzej Wyszczelski, Poland, Makow Mazowiecki
100 UT4UP Олександр Радько, м.Київ
101 UV1GJ Грищенко Сергій, м. Генічеськ, Херсонська область
102 UR8QE Федько Сергій, м. Енергодар, Запорізька область (ex. UR8QAF)
103 UT0VE Міщенко Олександр, м. Олександрія, Кіровоградська обл.
104 UT3XT Бахур Артем, с. Глибочиця, Житомирська обл.
105 US5LB Сергій Матлаш, с. Кам'янка, Харківська обл.
106 UR6LLC Тимченко Володимир, м. Харків
107 UW5EDP Хорішко Павло, м.Дніпро
108 US5LOC Цепковьский Сергій, м. Харків
109 UR5IBX Артем Стасенко, м. Дніпро
110 UR7WBC Кіт Назар Ярославович, м. Мостиська Львівської обл.
111 UT3UIX Мінаков Сергій Володимирович, м.Київ
112 UT3UFD Новіков Сергій Анатолійович, м.Київ


Колективні члени клубу
1 Радіоклуб "Дельта"
2 Радіоклуб "Рівне DX клуб"
3 Український радіопортал
4 Газета "Радіоінформ"
5 Чернігівський радіоаматорський сайт
6 Український УКВ ІНТЕР КОНТЕСТ КЛУБ
7 Радіоклуб "Спутник"
8 Еко готель "Ковчег", г.Мегура,Чернівецька обл .


Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl та Enter. Дякуємо за допомогу.